KARES Isıtma - Soğutma - Havalandırma Sistemleri
 
KARES Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri
   Kares Ltd. ޞti. Kurucularının 15 yıllık birikimiyle ısıtma, soğutma, havalandırma konularında taahhüt uygulamaları yapan bir firma olarak 2002 yılında faaliyete geçmiştir.

   Bünyesinde, satış, proje, klima montajı, havalandırma kanalı imalat ve montaj ekipleri ile hizmet veren firmamız kısa süre ünce kurulmasına rağmen, bu sektürde beklenilenden daha büyük bir aktivite güstermiştir.

   Kares Ltd. Şti. olarak şantiyelerimizde her zaman kalitesini ispat etmiş ürünler kullanarak, nitelikli ve eğitimli arkadaşlarla en kısa zamanda, en kaliteli hizmeti vermek ilk hedef olarak belirlenmiştir.
   Bu hedef doğrultusunda yapılan çalışmalar ISO 9001:2000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİ firmamıza getirmiş ve 01 100 052801 tescil numarası ile kalitemiz TUV Rheinland Group tarafından sertifikalandırılmıştır.

   Müşteri memnuniyetini her zaman güz ününde tutan firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için referanslar bülümünden müşterilerimizin telefonlarına ulaşabilirsiniz.ERKAN KARADENİZ

GENEL MÜDÜR

   
 KARES Isıtma - Soğutma - Havalandırma Sistemleri
Copyright © 2011 KARES Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri. AİFA SOFT.
Adidas Yeezy 350 for sale adidas ultra boost pas cher Nike Presto 2016 release buy cheap new balance 574 Nike Lunarglide 7 Pas Cher Nike MercurialX Finale Street IC Ray Ban Sunglasses online Chaussures Nike Air Presto Huaraches Noir cheap curry shoes mens womens for sale online Nike Air Presto 5 Herren bestellen Deutschland Nike Air Max 2016 adidas superstar 80s latest air max flykni sneakers Nike Air Max 2016 Cheap Converse Shoes on Sale nike air presto 2012 schuche kobe 11 mamba day eBay Under Armour Curry 2 Kids Mens Womens schuhe new balance 580